01/11/2023
Прошу також звернути увагу на те що. Станції з заводу йдуть заряджені на 15% тому коли ви приходите на пошту вона може бути розряджена. Просимо вас звертати на це увагу. При необхідності візьміть с собою блочок підзарядки для перевірки станціі
Дякуємо за розуміння