Balık Akvaryum

Balık Akvaryum Tatlı Su Canlıları, Balık üretimi, akvaryum, balık yemleri, balık oltaları, çapari, misina, süs balığ

UARU STOKLARIMIZA GİRMİSTİR.
12/04/2015

UARU STOKLARIMIZA GİRMİSTİR.

Keyhole 4-5-6 cm 20 tlElectro Blue Genli Jack Damsey Çifti Damızlık Boy 70 tlSurinamensis 3-4-5 cm 20 tlSalvini 4-5 cm 2...
04/01/2015

Keyhole 4-5-6 cm 20 tl
Electro Blue Genli Jack Damsey Çifti Damızlık Boy 70 tl
Surinamensis 3-4-5 cm 20 tl
Salvini 4-5 cm 20 tl
Blue Acara 5-6 cm 20 tl
Ateş Agız 4-5 cm 20 tl

Balık Akvaryum'da!

SEVERUM CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

SEVERUM CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Severum 4 çeşittir. Rotkeil,Green, Gold ve Red Türü bulunmaktadır. Coğrafik Kökeni: Güney Amerika. Amazon’un Brezilya kesimi. Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul. Davranış Biçimi: Orta derecede agresif Kendi Türlerine Davranışı: Orta derecede agresif Yüzme Seviyesi: Yüzey-Orta-Dip Cinsiyet Ayrımı:…

SYSNPILUM CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

SYSNPILUM CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Paratheraps synspilus Coğrafik Kökeni: Güney Meksika, Guatemala, Belize. Yaşam Alanı: Köklerin karışık şekilde bulunduğu yavaş hareketli veya hareketsiz sular. Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul. Renklerini tam gösterebilmeleri için iyi, farklı farklı ve kaliteli yemlerle beslenmeler…

BALLOON TEXAS CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

BALLOON TEXAS CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Herichthys cyanoguttatus Habitatı ve Anavatanı: Orta Amerika nehirleri Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul. Davranış Biçimi: Aşırı agresif Kendi Türlerine Davranışı: Aşırı agresif Yüzme Seviyesi: Orta-taban Cinsiyet Ayrımı: Erkekler daha büyük olur ve kafaları daha şişkin olur. Dişile…

SALVIN’S CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

SALVIN’S CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: exCichlasoma Salvini Habitatı ve Anavatanı: Meksika’dan Guatamela’ya kadar uzanan alanda bitkiler ve kütükler arasında yaşar. Beslenme Biçimi: Etçil. Protein ağırlıklı yemler verilmelidir. Canlı yemler tercih edilmelidir. Davranış Biçimi: Aşırı agresif Kendi Türlerine Davranışı: Aşırı a…

CICHLASOMA BIFASCIATUM - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

CICHLASOMA BIFASCIATUM - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Paratheraps bifasciatus Habitatı ve Anavatanı: Güney Meksika Beslenme Biçimi: Hem etçil, Hem otçul Davranış Biçimi: Orta derecede agresif Kendi Türlerine Davranışı: Aşırı agresif Yüzme Seviyesi: Her seviyede Cinsiyet Ayrımı: Kesin cinsiyet ayrımı zordur. Erişkin balıklarda erkek nispete…

ARCHOCENTRUS SAJICA - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

ARCHOCENTRUS SAJICA - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Cryptoheros sajica Habitatı ve Anavatanı: Orta Amerika’nın Pasifik Okyanusu’na yakın kesimleri. Beslenme Biçimi: Hem etçil, hem otçul. Davranış Biçimi: Orta derecede agresif. Kendi Türlerine Davranışı: Orta derecede agresif. Yüzme Seviyesi: Dip-Orta Cinsiyet Ayrımı: Erkeklerde gövde ren…

GEOPHAGUS BALZANI - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

GEOPHAGUS BALZANI - Balık Akvaryum'da!

Güney Amerika’da tabanı eleyerek beslenmek üzere evrimleşen geophaginler nam-ı diğer toprak yiyenlerin kafa yapıları özelleşmiştir. Gözler kafanın arkasına doğru gerilemiş ağız alt kısım da konumlanmıştır. Ve tabi ki elek görevi gören solungaçlarda oldukça gelişmiştir. Tabi ki toprak yemezler fakat…

BLUE ACARA CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

BLUE ACARA CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Aequidens pulcher Coğrafik Kökeni: Güney Amerika, Panama, Venezüella, Kolombiya. Beslenme Biçimi: Etçil Davranış Biçimi: Orta derecede agresif Kendi Türlerine Davranışı: Kendi eşi dışındaki balıklara karşı agresif Yüzme Seviyesi: Taban Cinsiyet Ayrımı: Erkekler nisbeten dişilere göre da…

KEYHOLE CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

KEYHOLE CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Cleithracara maronii Coğrafik Kökeni: Güney Amerika. Yaşam Alanı: Sığ Orman Akarsuları Beslenme Biçimi: Hem etçil Hem otçul (Omnivor) Davranış Biçimi: Barışçıl Kendi Türlerine Davranışı: Barışçıl Yüzme Seviyesi: Taban – Orta Cinsiyet Ayrımı: Erkekler nispeten daha büyük, yüzgeçleri daha…

FIRE MOUTH CICHLID - Balık Akvaryum'da!
26/12/2014

FIRE MOUTH CICHLID - Balık Akvaryum'da!

Latince Adı: Thorichthys meeki Coğrafik Kökeni: Doğal yayılım alanı Meksika’nın doğu bölgeleri, Belize ve Guatemala’yı kapsar, Usumacinta ve Belize’de ki çeşitli nehirlerde bulunur. Yaşam Alanı: Nehirlerin yavaş hareket eden bölümlerini tercih eder. Çamur ve k*m zemine sahip kanallar ve kayalık göle…

Address

Sadri Alışık Caddesi No:17 Göksu
Beykoz
34815

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00

Telephone

0535 303 34 30

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Balık Akvaryum posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category