30/12/2025
Kedves barátaink!!!😍😍😍
Az idei év hozott mindent, sok-sok munkát és tapasztalást. Tanított elfogadni, sokkal kitartóbb lenni és újratervezni.
Minden alkalommal amikor minket választottatok, igazából saját magatoknak a legjobbat adtátok. Megérdemlitek.
Köszönjük, hogy velünk vagytok és kívánjuk a legjobbakat jövőre. Boldog Új Évet!
"Kedves optimista, pesszimista és realista! Amíg arról vitatkoztok,hogy a pohár félig tele van vagy félig üres, addig én megittam” 😀Tisztelettel: Csibi Kinga