23/04/2015
Ajută! ---> http://goo.gl/F6fNwH
Îmi place tare mult să mă implic în acte de caritate. Îmi place să ajut oamenii care sunt mai puțin norocoși ca și noi. Așa am fost mereu, așa am fost crescut. Cred că faptele bune, anonime sau nu, se contabilizează undeva. Nici o faptă bună nu rămâne fără răsplată. Alina m-a invitat ieri să…