14/07/2019
od Sylwia Gaj
🍍🍍 ‼️ RECENZJA BODZIAKÓW CONVERSE
OD ANANASshop.pl ‼️🍍🍍
👉🏽 Nadszedł dzień, w którym chcielibyśmy razem z Szymonkiem podzielić się naszą opinią na temat przedstawionych na zdjęciach bodziaków, które mieliśmy możliwość ostatnio testować. ☺️
▪️Szymciu jest dość długi od urodzenia 57 cm, obecnie nosi rozmiar 62/68 zależy od firmy. Body, które otrzymaliśmy (co ciekawe, bo jeszcze nie spotkaliśmy się z taką rozmiarowką) to rozmiar 60-70 (0-6 miesięcy) i bardzo pozytywnie nas zaskoczył mimo obaw, że będą jednak duże ze względu na przedział, aż do rozm. 70.
▪️Materiał bawełna, zatem są przyjemne i delikatne dla ciała. Bardzo fajnie dopasowane nie są ani luźne, ani obcisłe, pasują wręcz idealnie. 😍
Fajnie i z łatwością są ubierane z czego tatuś szczególnie jest zadowolony, ponieważ zawsze się śmieje jak ubiera małego, żebym dała mu takie body level 1 maksymalnie 🙈 Tutaj myślę, że jeżeli chodzi o łatwość ubierania to jest nawet poniżej jedynki. 😁
▪️Bodziaki luźno przechodzą przez główkę, spory zapas, spokojnie będą pasować na dzieciaki we wskazanym rozmiarze z racji tego, że fajnie dopasowują się do sylwetki.
▪️ Posiadają bardzo fajne zatrzaski między nóżkami, które mocno trzymają i nic się z nimi nie dzieje, nawet po kilkurazowym praniu.
Właśnie‼️ Wstrzymaliśmy się z opinią do czasu pierwszego prania, a nawet do 3 prań 🙊 👇
▪️Po kilkukrotnym praniu bodziaki zachowują swój naturalny, mocno wyrazisty kolor. Zaczepy są całe i nadal tak samo mocno trzymają. Z napisami nic się nie dzieje, nie rozdwajają się jak to nieraz bywa, że po kilku praniach napisy robią się brzydkie i rozchodzą się, ale nie w tym przypadku!
▪️Mimo, że producent zaleca pranie w temp. 30 stopni body wypralam w temp. 40 stopni (zawsze tak piorę wszystkie ciuszki zatem i w tym przypadku tak było) i nadal wyglądają super. Kolor się nie spiera, napisy i zatrzaski są całe.
❤️ Z wielkim sercem i z czystym sumieniem możemy wszystkim polecić zakupy u ANANASshop.pl 🍍
Nasza opinia jest w pełni szczera i myślę, że pomogłam wielu z Was, którzy zastanawiają się nad zakupem. Otóż moje drogie Mamuśki i Tatusiowie oczywiście ☺️ nie ma się nad czym dłużej zastanawiać
mnie te body urzekły i zachwyciły napewno i w Waszym przypadku też tak będzie.
Kontakt ze sprzedającym jest super, przesyłka ekspresowa, my zapewne wrócimy tutaj po nie jedne body dla naszego synka, bo rośnie jak na drożdżach ☺️"
Dziękuję za recenzję 😘