24/05/2026
Zaczynam produkcję torebeczek kwietnych z piwonią 🩷
Będą czekać w chłodku, klimatyzacja pracuje na wysokoch obrotach, wręcz marznę 😂
Poniedziałe i wgorek prscuję od 10.00 do wieczora. Będzie na pewno krótka przerwa na uzupełnienie braków w hurtowni, ale poza tym czekam na Was do wieczora!