30/09/2020
Kilka dni temu pojawił się tutaj ciekawy artykuł odnośnie szkodliwości cukru w diecie🍭🍦 Dzisiaj spróbujemy Was przekonać do 10-dniowego detoksu od cukru!😁
Kochani! Nie zaczynamy od poniedziałku! Zaczynamy już DZISIAJ🤩 Za 10 dni sami zauważycie zmianę...
Jaką? Czytajcie do końca🧏♀️
🍎Dlaczego cukier jest dla nas szkodliwy?
Ponieważ nie zawiera żadnych pożytecznych dla nas składników a co więcej powoduje wypłukiwanie z organizmu witamin.
🍎Jak to się dzieje, że cukier powoduje tycie?🤷♀️
Cukier magazynowany jest w wątrobie - gdy jest go za dużo, przedostaje się do krwioobiegu i zostaje zmagazynowany w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej.
🍎Dlaczego gdy spożywamy dużo cukru inne produkty wydają się być mniej smaczne?
Nie każdy wie ale cukier upośledza smak. Sprawia, że zaczynamy głównie odczuwać smak słodki a inne wydają się mdłe.
Przechodząc do sedna Kochani, 10-dniowy detoks od cukru poprawi Wasze samopoczucie, poprawi wygląd ciała, skóra stanie się lepiej odżywiona i promienna, poprawi się Wasza koncentracja i jakość snu. Czy warto? Zdecydujcie sami!