29/04/2022
❗Uwaga ❗Uwaga❗
Informujemy, iż nasz lokal przy ulicy Asnyka 18D(przy banku PKO), otwarty będzie tylko do końca maja 2022r.
Serdecznie zapraszamy również do naszego drugiego lokalu Queen👑kebab znajdującego się :
ul. Piłsudskiego przy wejściu do Carrefour.