15/06/2026
Co to był za dzień! 🔥 Koszalin po raz kolejny udowodnił, że ma najbardziej energetycznych biegaczy i najlepszych kibiców. Przeżyjmy te emocje jeszcze raz – zobaczcie galerię i szukajcie się na zdjęciach! 📸👇
Wielkie brawa dla każdego, kto podjął wyzwanie! Zwycięzcy zgarnęli zasłużone nagrody, ale wygranym był każdy, kto przekroczył linię mety.🏆
🥇 Ogromne podziękowania dla:
▪️Naszej Ambasadorki, Małgorzata Hołub-Kowalik - Fanpage, za gigantyczną dawkę motywacji, wsparcie i zaraźliwy uśmiech! ⚡
▪️Organizatorów i Partnerów za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i stworzenie bezpiecznej, profesjonalnej imprezy.
▪️Kibiców, którzy swoim dopingiem nieśli biegaczy prosto do mety!
To co... widzimy się na starcie w kolejnej edycji? 😉