Mamko BOX

Mamko BOX Kreatywne zabawki MamkoBOX to taki świat w pudełku, dla małych mieszkańców.

Kraina wyobraźni i zabawy, w której mogą toczyć się niezliczone przygody pisane fantazją Waszych dzieci. Ja jestem Ania, MamkoBOXy robię sama, ręcznie, a każdy jest dopieszczony, bo każdy z nich pierwotnie był robiony dla mojego Synka, więc jest tam serce samej Mamki !

💚ZESZYTY DLA HUBERTA❤️Kochani, zapraszam Was do udziału w akcji „Zeszyty dla Huberta” — małej inicjatywie, która ma za z...
15/12/2025

💚ZESZYTY DLA HUBERTA❤️

Kochani, zapraszam Was do udziału w akcji „Zeszyty dla Huberta” — małej inicjatywie, która ma za zadanie nieść pomoc małemu Hubertowi - synkowi naszych przyjaciół który walczy z rakiem.

Przygotowałam materiały PDF do druku dla dzieci, stworzone z myślą o spokojnym, zimowym i świątecznym czasie spędzonym razem🎄 Możecie je zdobyć wspierając zbiórkę Hubcia!

✨ Za DOWOLNĄ wpłatę otrzymasz:
→ ❄️ zimowy zeszyt z aktywnościami dla dzieci (aż 39 stron kolorowych zadań na zimowe dni!☃️)

✨ Za wpłatę od 30 zł w górę otrzymasz:
→ ❄️ ZIMOWY zeszyt z aktywnościami
→ 🎄 ŚWIĄTECZNY zeszyt z aktywnościami (29 stron wypełnionych Mikołajami, prezentami i elfami po brzegi!🎅)
→ 🇬🇧 świąteczny alfabet obrazkowy A4 z słówkami w tematyce świątecznej po angielsku do druku
→ 🔢 świąteczne proporczyki w dwóch wersjach: z liczbami zapisanymi po angielsku i świątecznymi ilustracjami oraz z angielskimi zimowymi słówkami!

W zeszytach znajdziecie m.in. kolorowanki, wycinanki, liczenie, czytanie i pisanie, wyszukiwanki oraz naukę angielskich słówek, a w zeszycie świątecznym także grę MEMORY 💫

👉 Jak wziąć udział?
Wystarczy wpłacić wybraną kwotę na zbiórkę Huberta ->wysłać mi potwierdzenie w wiadomości prywatnej lub w komentarzu -> a ja wyśle dostęp do pobrania materiałów pdf ❤️

♥️WPŁACAMY TUTAJ♥️

https://www.siepomaga.pl/hubercik

Aktywny LINK dostępny na STORIES

Każda złotówka ma znaczenie! Dziękuję za Wasze wsparcie i ogrom dobra, które okazujecie ✨❤️

(Wszytskie materiały są w formie pdf do samodzielnego wydruku)

🧑‍🎄Kochani, jestem tutaj po długiej przerwie – nie wracam z nową kolekcją, lecz z wielką prośbą o pomoc ❤️Moi przyjaciel...
06/12/2025

🧑‍🎄Kochani, jestem tutaj po długiej przerwie – nie wracam z nową kolekcją, lecz z wielką prośbą o pomoc ❤️

Moi przyjaciele walczą o zdrowie i życie swojego małego synka, który choruje na raka. Trwa zbiórka, w której trzeba uzbierać półtora MILIONA złotych na leczenie. To ogromna kwota, ale wierzę, że razem potrafimy czynić cuda, a mają wokół siebie mnóstwo ludzi o pięknych sercach którzy pomagają z całych sił 💪💚

Zostało mi kilka moich filcowych obrazów, które kiedyś cieszyły się Waszą sympatią i zdobiły dziecięce pokoje, a dziś mogą zrobić dużo dobra ❤️ Postanowiłam przekazać je na licytację – cały dochód trafi bezpośrednio na zbiórkę dla chłopca ✨

Będę wdzięczna za każdą złotówkę, udostępnienie i każde serduszko by więcej osób mogło dowiedzieć się o akcji❤️

Licytacje są teraz dwie - licytujemy dinozaury i żuczka 💜✨🦖 linki znajdują się poniżej :

https://www.facebook.com/share/p/1Ac6NAnbiy/

https://www.facebook.com/share/p/17o9RguQeY/
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Link do zbiórki Hubcia:
https://www.siepomaga.pl/hubercik

Kochani, jestem tutaj po długiej przerwie – nie wracam z nową kolekcją, lecz z wielką prośbą o pomoc ❤️Moi przyjaciele w...
06/12/2025

Kochani, jestem tutaj po długiej przerwie – nie wracam z nową kolekcją, lecz z wielką prośbą o pomoc ❤️

Moi przyjaciele walczą o zdrowie i życie swojego małego synka, który choruje na raka. Trwa zbiórka, w której trzeba uzbierać półtora MILIONA złotych na leczenie. To ogromna kwota, ale wierzę, że razem potrafimy czynić cuda, a mają wokół siebie już mnóstwo ludzi o pięknych sercach którzy pomagają z całych sił 💪💚

Zostało mi kilka moich filcowych obrazów, które kiedyś cieszyły się Waszą sympatią i zdobiły dziecięce pokoje, a dziś mogą zrobić dużo dobra ❤️ Postanowiłam przekazać je na licytację – cały dochód trafi bezpośrednio na zbiórkę dla chłopca ✨

Będę wdzięczna za każdą złotówkę, udostępnienie i każde serduszko by więcej osób mogło dowiedzieć się o akcji❤️

Licytacje są teraz dwie - licytujemy dinozaury i żuczka 💜✨🦖 linki znajdują się poniżej :

https://www.facebook.com/share/p/1Ac6NAnbiy/

https://www.facebook.com/share/p/17o9RguQeY/

Link do zbiórki Hubcia:
https://www.siepomaga.pl/hubercik

Przyszedł dzień na kolejne PEREŁKI!Czyli polecacie na moim story. 🌼Przypomnę, że możecie polecać siebie albo kogoś inneg...
07/07/2023

Przyszedł dzień na kolejne PEREŁKI!Czyli polecacie na moim story. 🌼

Przypomnę, że możecie polecać siebie albo kogoś innego! Napiszcie o kogo chodzi a ja udostępnię ten profil u siebie na storkach. To może być profil o dowolnej tematyce, taki który uważacie za nieodkrytą przez szersze grono perełkę✨

Dajcie znać tu w komentarzu, albo w okienku na stories 💛

Tamborek dla przyszłej Mamy 🌼🤍
23/06/2023

Tamborek dla przyszłej Mamy 🌼🤍

Pokój Jasia przeszedł metamorfozę, co prawda wybrał do siebie dinozaury, ale las też wygląda tu pięknie 🌲🌲🌲 W kolorach w...
21/06/2023

Pokój Jasia przeszedł metamorfozę, co prawda wybrał do siebie dinozaury, ale las też wygląda tu pięknie 🌲🌲🌲

W kolorach w pokoju postawiliśmy na minimalizm, są beże i pastele, a cały kolor w dodatkach. I mimo że kocham kolory naprawdę (marzy mi się takie dzikie, ultra kolorowe mieszkanko🤭) to u Jasia obecnie taki stan rzeczy sprawdza się idealnie 🤍

A jak jest u Was? Baza minimum i można poszaleć z kolorami w pozostałych elementach, czy lecicie na całego?



Kochani kochani! Zamówienia przyjmuje teraz do POŁOWY LIPCA najpóźniej, bo od sierpnia ruszam na urlop 😎  Przypominam ta...
19/06/2023

Kochani kochani! Zamówienia przyjmuje teraz do POŁOWY LIPCA najpóźniej, bo od sierpnia ruszam na urlop 😎 Przypominam także, że istnieje możliwość rozłożenia płatności na mniejsze wpłaty.

Dobrego tygodnia!

Dzień dobryyy! Ciężko mi się wraca po dłuższej nieobecności.. 🙊Ale! Zrobię dzisiaj coś miłego 🙃Kontynuując temat pasji k...
15/06/2023

Dzień dobryyy!

Ciężko mi się wraca po dłuższej nieobecności.. 🙊Ale! Zrobię dzisiaj coś miłego 🙃

Kontynuując temat pasji który kiedyś tam wypłynął, miałam Wam opowiedzieć o wielkiej miłości mojego Jasia.. Są nią .... Tamtaratam tam tam! PAJĄKI🕷🕷🕷. O zgrozo! Pomyślałabym kiedyś 😉 dzisiaj też już je lubię, już się z nimi oswoiłam i pokochałam na tyle, że na spacerach nawet biorę na ręce jak trzeba 😎
Na tyle, że wyczekujemy właśnie na swojego własnego pierwszego pająka! 🥰
Bo Janek polubił pająki już dawno, były też węże, ale pająki przeważyły. Rok temu przy okazji urodzin stwierdził że chciałby mieć swoje prawdziwe terrarium (wtedy miał już milion kuchennych pojemników wystrojonych i wypełnionych plastikowymi pająkami) ale jak to sam zauważył nie jest jeszcze gotowy na prawdziwego pająka, więc wystarczy mu prawdziwe terrarium które zasiedli jednym ze swoich sztucznych okazów. W tym roku przyszedł do nas z informacją, że już sporo się nauczył i dowiedział i jest już gotów. Więc wspólnie wybraliśmy niegroźny w żaden sposób gatunek i na urodziny dostanie wymarzony prezent. Bo wspieram ❤ Cieszę się że znalazł coś takiego co go cieszy, absorbuje i pochłania bez reszty 🥰🕷

Na storkach pokaże Wam później jak wygląda dzisiaj jego kolekcja, może zechce zaprezentować🕷😉

A jak jest u Was? Napiszcie nam o swojej pasji, albo pasji Waszych dzieci 💙💙💙 Dzisiaj będę wrzucać na storkach Wasze profile, bo mam ochotę na nasz Połów Perełek Instagrama 🤩 mozecie podrzucać mi swoje polecenia albo w komentarzu albo pod story bezpośrednio w dm obojetnie :)

Było długo. Kto dotrwał do końca gratuluję 😆❤🎉

W międzyczasie.Kwiatuszek, na tamborku. Delikatne ale efektowne uzupełnienie galerii ściennej 🌼Dobrego tygodnia!        ...
05/06/2023

W międzyczasie.
Kwiatuszek, na tamborku. Delikatne ale efektowne uzupełnienie galerii ściennej 🌼

Dobrego tygodnia!

WAŻNE info! Co jakiś czas pada pytanie czy można płatność u nas rozłożyć sobie na ratki, to odpowiem tu zbiorowo TAK MOŻ...
02/06/2023

WAŻNE info!

Co jakiś czas pada pytanie czy można płatność u nas rozłożyć sobie na ratki, to odpowiem tu zbiorowo TAK MOŻNA.

Ja wiem, że to nie są małe kwoty za nasze tablice, ale takie będą, koszt materiałów w podliczeniu jest spory, ponadto są to rzeczy bardzo pracochłonne, staram się na każdym kroku, od wyboru materiałów, przez pomysł, projekt i wykonanie. Nie jestem maszyną no i cóż, tak to w ostatecznym rozrachunku wygląda 😉

Tak czy inaczej, cieszę się bardzo, że znajdują się odbiorcy, doceniacie moją pracę i to się bardzo dla mnie liczy ❤

Wychodząc Wam na przeciw zawsze godzę się na to, jeśli jest taka prośba, by podzielić płatności na mniejsze, co ustalamy sobie indywidualnie.
Więc jeśli pojawi się taka potrzeba, bez problemu się dogadamy! I tak trzeba chwilę zaczekać aż się uporam z zamówieniem więc, jest czas 😉

To tyle chciałam! Ściskam Was i życzę pięknego weekendu! 😍❤

Adres

Goworów
Goworów
57-530

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Mamko BOX umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij