08/02/2021
🛠NOWE ELEKTRONARZĘDZIA I NARZĘDZIA RĘCZNE?
Cześć:)
Zastanawiamy się czy w naszym nowym sklepie (już niedługo oficjalnie otwieramy większą powierzchnię handlową- obserwujcie nas na FB) nie jest przypadkiem za żółto (DEWALT I STANLEY)?
Co o tym myślicie? Napiszcie w komentarzach jakich producentów chcielibyście jeszcze u nas widzieć:)