17/06/2021
Kodėl mūsų kaina dažnai yra mažesnė nei pas kitus?
1. Atvykus tiesiog pas mus, „Čia ir dabar“ uogų nerasite .
-Kodėl?
- Kadangi norime, kad kiekvieną ragautoją uoga pasiektų šviežia, kviečiame Jūs iš anksto susitarti kokio kiekio uogų norėsite. Uoga skiname ankstyvą rytą ir vėlyvą vakarą. Suprantame, kad tai nėra labai potogu, todėl laukimo laikas koreguoja ir kainą.
2. Negalime greitai įvykdyti didžiulių užsakymų .
-Kodėl?
-Mūsų laukelis nėra didelis, iš pradžių jis turėjo būti skirtas tik savoms reikmėms - saviems. Bet dideliam mūsų džiaugsmui, sulaukėme tokio gausaus derliaus, kurio užtenka ne tik mums. Tad vėlgi , jei Jūsų užsakymą galime įvykdyti tik per kelias dienas, tai atsispindi ir kainoje.
3. Braškes skiname tik patys.
-Kodėl?
-Nes norime būti užtikrinti tuo ką įdedame į dėžutę. Kadangi uogų nepurškiame, pasitaiko visokių jų negalavimų, tad tik patys rinkdami galime stebėti kokia laukelio ir uogų „būklė“.
Jei praleistume ir pas Jūs į svečius išleistume negražią uogą, dėžutėje visados rasite į kainą neįskaičiuotą uogų saują (ar dvi), kurią mes vadiname „jei nubyrėtų“. Grįžtant prie to, kodėl skiname patys ir kaip tai įtakoja kainą...prie galutinės braškių kainos mum nereikia pridėti mokesčio už skynimą.
4. Mūsų tikslas- kad kiekviena uoga būtų paragauta.
-Kodėl?
- Nesiekiame didžiausio kiekio parduoti už brangiausią kainą. Mes norime, kad kiekviena numylėta uoga būtų suragauta. Ir joje esantys vitaminai maximaliai būtų išnaudoti ir įsisavinti. Tad pagal sirpimo pagreitį , kinta ir kaina... Kartais kainos kitimas gali įvykti per dieną... todėl ir raginame skambinti ir klausti. Šiandiena paskelbta kaina , nėra rytojaus kaina 😊
😊 Ir nepamirškite...Mums visados smagu su Jumis pabendrauti 😊
5. Neturime išlaidų „vitaminams“, „pesticidams“ ir kitiems -ams...
-Kodėl?
-Nes jų nenaudojame 😊
Vienintelės mūsų išlaidos – vanduo, jei lietus laiku nepalaisto uogų.
6. Vertiname klientą vertinantį vertingumą 😊
Jei neturite galimybės atvykti pasiimti uogų, bet norite būtent „Gimtinės uogos“ stengiamės ieškoti išeičių ir sprendimų kaip būtų galima jas Jums pristatyti. Tad vėl gi raginame Jus rašyti ir skambinti ir tartis.
7. Dėžutėje rasite įvairaus dydžio uogas
-Kodėl?
-Mes nerūšiuojame uogų į dideles ir mažas. Žinome kad kartais vieną didelę braškę savo skanumu gali užgožti mažytė,bet saulės tiek numyluota, kad saldumas saldesnis už saldų. O kas gali pasakyti kuri naudingesnė: didesnė braškė ar mažesnė?
Ir primename, kad mes su kitomis braškėmis nelenktyniaujame dėl dydžio, mūsų tikslas – sveika, naudinga uoga. Ir kokią užaugino (dirva,saulė, vanduo) tokia ir mėgaujamės.
Su Braškiniais linkėjimais „Gimtinės uoga“
+37065987306