16/04/2024
Nu te lasă manipulată! 👎
Te-ai gândit care sunt avantajele reprezentantei Avon la o comanda de 400€? 🤔
Încă din prima zi, fără taxe sau investiții în pachete de start obligatorii.
——-
💸35% Reducere PE LOC💰
(o ai din prima zi și o menții chiar daca comanzi de două ori pe an )
————-
Dar asta nu e tot .
35% reducere = 140€ 💸
Cadouri lunare în valoare de peste 70€ 🎁
Livrare gratuită (care ar costa 7-10€) 🚚
——————
220€ câștig și bani pe care nu-i cheltui 💵
Apoi:
* Fiecare comandă se poate trimite gratuit sau la cost modic de 3€ direct la clienți acasă, cu un click din aplicație.
În acest fel, la fiecare client se economisesc acei bani (rămân în buzunar)
Dacă ai 5 clienți :
• 7€ livrare / per client 📦
• 1€ cutie / Scotch 📦
+Cadou clienți 🎁
• Timp de ambalare comanda ⏱️ +Timp / Benzină de mers la poștă ⛽
💸 Timpul COSTĂ bani.
Cat valorează o oră din timpul tău?
10€ ? -15€
✅La un calcul simplu economisești 20€ în materiale, cadouri, poștă, cutii etc / per client .
La 5 clienți = 100€
Bani pe care nu îi cheltui ci îți rămân în buzunar + timp care îți rămâne să te bucuri alături de copii și familie. 🕰️
220€ + 100 = 320€
Asta câștigi și nu cheltui
la o comandă de 400€
————
🪜Reducerea poate fi și de 38% prin programul de fidelitate și
- 45% la produsele noi
+ produse cadou lunar 🎁
+ produse (noutăți) gratuite la fiecare 3 luni
+ mostre gratuite la fiecare 3 luni
+ 20 livrări gratuite la clienți acasă 🚚
+ cadou de ziua de naștere 🎂
+ cadou de Crăciun 🎄
Catalog online în limba română 📱
✔️Aplicație gratuită 📲
✔️Kit de start gratuit 🎉
✔️Cataloage tipărite 📚
✔️Mostre ale produselor foarte accesibile ca preț și frumos ambalate 🎁
✔️Fără obligativități de a comanda lunar sau de anumită sumă ❌💰
✔️Dacă faci pauză câteva luni nu îți afectează activitatea, nu îți pierzi contul de reprezentant 🛑
✔️Dacă ești fidel, comandând mai des ai avantaje extra 💪
Fără stocuri: livrarea se face direct la clienții tăi acasă 🏠
Investiție zero 💰🚫
✔️Serviciu de relații cu clienții în limba română
✔️Cea mai mare comunitate Avon din Germania
Ți-a rămas ideea?
Degeaba ai 70% reducere dacă trebuie să plătești o mulțime de servicii, să îți faci propriile mostre , să comanzi sticle, etichete , să stai nopțile să le umpli în condiții fără igienă , să plătești livrare 15-20€ sau să strângi comenzi gigante ca să ai livrare gratuită .
Comenzi pe care mai apoi trebuie să le împachetezi una cu una și să te ocupi de la A la Z de pachet .
Nu primești nimic gratis , ba mai mult - plătești și ce ce nu primești .
Și stai nopți și zile când ai putea face totul cu un click de pe telefon și restul de timp și bani să-ți rămână să îi disfruti cu familia .
Nu te lăsa manipulată! 👎