19/08/2015
Milí přátelé, ačkoliv to vypadá na předčasný konec léta, my máme, jako každý rok, přes léto pauzu. Ve vysokých teplotách nelze zajistit doručení čokolády v tom nejlepším stavu, takže do konce září náš eshop objednávky nevyřizuje. Děkujeme za pochopení a přejeme trochu více sluníčka :-)