Kıbrıs Biletcim

Kıbrıs Biletcim Kıbrıs'ın online bilet satışı
www.kibrisbiletcim.com

🎶 Mısırlızade Açık Hava Sahnesi’nde unutulmaz konser geceleri sizi bekliyor!Müziğin sevilen isimleri, yıldızların altınd...
21/08/2026

🎶 Mısırlızade Açık Hava Sahnesi’nde unutulmaz konser geceleri sizi bekliyor!

Müziğin sevilen isimleri, yıldızların altında eşsiz bir atmosferde buluşuyor. ✨

🎤 22 Ağustos Cumartesi | Birsen Tezer
🎤 19 Eylül Cumartesi | Bülent Ortaçgil
🎤 2 Ekim Cuma | Gece Yolcuları

Üç farklı isim, üç özel gece ve hafızalarda kalacak eşsiz anlar… 🌙🎶

🎫 Biletleriniz kibrisbiletcim.com veya Kıbrıs Biletcim mobil uygulamasında!

🎶 GELENEKTEN GELECEĞE, MÜZİKLE UMUDA…Kadıköy Bostancı Halk Eğitimi Merkezi TSM Korosu, 50. yılına özel anlamlı bir konse...
21/08/2026

🎶 GELENEKTEN GELECEĞE, MÜZİKLE UMUDA…

Kadıköy Bostancı Halk Eğitimi Merkezi TSM Korosu, 50. yılına özel anlamlı bir konserle Lefkoşa’da sahne alıyor! ✨

Şef Fulya Soyata yönetimindeki bu özel gecede Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserleri, **Kanser Hastalarına Yardım Derneği** yararına seslendirilecek. 🎗️

📅 9 Ekim Cuma
🕗 Saat 20:00
📍 Yakın Doğu Üniversitesi – Lefkoşa

🎟️ Biletler: www.kibrisbiletcim.com ve Kıbrıs Biletcim Mobil Uygulaması

Müzikle birleşiyor, kanserle mücadeleye destek oluyoruz.

🎭 MISIRLIZADE SAHNESİ’NDE TİYATRO GECELERİ!Kasım ayında birbirinden keyifli iki oyun Mısırlızade Sahnesi’nde tiyatroseve...
19/08/2026

🎭 MISIRLIZADE SAHNESİ’NDE TİYATRO GECELERİ!

Kasım ayında birbirinden keyifli iki oyun Mısırlızade Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor!

📅 13 Kasım Cuma | 20:00
🎭 Marilyn Monroe

📅 14 Kasım Cumartesi | 20:00
🎭 Şimdi Telefonunuza Bir Kod Gelecek

📍 Mısırlızade Sahnesi

🎫 Biletlerinizi kibrisbiletcim.com veya Kıbrıs Biletcim mobil uygulamasında

18/08/2026

Girne Arkın Group Fest26 Başlıyor!

🎭 Girne Amfitiyatro Etkinlikleri
4 Eylül – Buray
9 Eylül – Antalya Devlet Tiyatrosu “Kuşlar”
11 Eylül – Fatma Turgut
16 Eylül – Ankara Devlet Tiyatrosu “Öteki Ankara Müzikali”
19 Eylül – Sıla
23 Eylül – İstanbul Devlet Tiyatrosu “Lysistrata”
26 Eylül – 5. Cimnastik Şov
10-11 Ekim – Geek Fest

🌿 Girne Batı Doğa Parkı Gençlik Konserleri
25 Eylül – Hayko Cepkin/Yaşlı Amca
10 Ekim – Duman/Dedublüman
11 Ekim – Yıldız Tilbe

BİLETLER:
www.kibrisbiletcim.com

16/08/2026

GECE YOLCULARI MISIZRLIZADE AÇIK HAVA SAHNESİNDE

Sevilen şarkıları ve güçlü sahne performansıyla **Gece Yolcuları**, unutulmaz bir gece için müzikseverlerle buluşuyor!

📅 2 Ekim Cuma | 22:00
📍 Mısırlızade Açık Hava Sahnesi / Lefkoşa

Bu özel geceyi kaçırmayın! 🔥

GİRNE FEST26’DA UNUTULMAZ BİR GECE! ✨Türk müziğinin sevilen isimlerinden Yıldız Tilbe, en özel şarkıları ve enerjisiyle ...
16/08/2026

GİRNE FEST26’DA UNUTULMAZ BİR GECE! ✨

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Yıldız Tilbe, en özel şarkıları ve enerjisiyle Girne’de müzikseverlerle buluşuyor.

📅 11 Ekim 2026 Pazar
🕤 21:30
📍 Girne Batı Doğa Parkı

🎟️ Biletler www.kibrisbiletcim.com ve Kıbrıs Biletcim Mobil Uygulama da

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen Girne Fest 2026, Eylül ve Ekim ayları boyunca gerçekleştirilecektir. 11 Ekim 2026 tarihinde Yıldız Tilbe Girne Batı Doğa

🎤 SILA, GİRNE FEST26’DA!✨Türk pop müziğinin güçlü sesi Sıla, unutulmaz şarkıları ve eşsiz sahne performansıyla Girne’de ...
16/08/2026

🎤 SILA, GİRNE FEST26’DA!✨

Türk pop müziğinin güçlü sesi Sıla, unutulmaz şarkıları ve eşsiz sahne performansıyla Girne’de müzikseverlerle buluşuyor! 🎶

📅 19 Eylül 2026 Cumartesi
🕘 21:00
📍 Girne Amfitiyatro

🎟️ Biletler www.kibrisbiletcim.com ve Mobil Uygulamada

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen Girne Fest 2026, Eylül ve Ekim 2026 boyunca gerçekleştirilecektir. 19 Eylül 2026 tarihinde Sıla Girne Amfi Tiyatro'da siz

🎶 GİRNE FEST26’DA BİLETLER TÜKENİYOR! 🔥Girne’de müzik dolu geceler için geri sayım başladı! Sevilen sanatçıları canlı di...
16/08/2026

🎶 GİRNE FEST26’DA BİLETLER TÜKENİYOR! 🔥

Girne’de müzik dolu geceler için geri sayım başladı! Sevilen sanatçıları canlı dinlemek için yerini şimdiden ayırt, geç kalma! 🎟️

📍 4 Eylül – Buray | Girne Amfitiyatro
📍 11 Eylül – Fatma Turgut | Girne Amfitiyatro
📍 19 Eylül – Sıla | Girne Amfitiyatro
📍 11 Ekim – Yıldız Tilbe | Girne Batı Doğa Parkı

🎫 Biletler hızla tükeniyor!
Biletler: www.kibrisbiletcim.com ve Mobil Uygulamada

GİRNE FEST26 BAŞLIYOR!28 Ağustos – 11 Ekim tarihleri arasında Girne; müzik, tiyatro ve unutulmaz sahne performanslarıyla...
14/08/2026

GİRNE FEST26 BAŞLIYOR!

28 Ağustos – 11 Ekim tarihleri arasında Girne; müzik, tiyatro ve unutulmaz sahne performanslarıyla sizleri bekliyor.

🎤 Konserler
📍 4 Eylül – Buray | Girne Amfitiyatro
📍 11 Eylül – Fatma Turgut | Girne Amfitiyatro
📍 19 Eylül – Sıla | Girne Amfitiyatro

📍 25 Eylül – Hayko Cepkin & Yaşlı Amca | Girne Batı Doğa Parkı
📍 10 Ekim – Duman & Dedublüman | Girne Batı Doğa Parkı
📍 11 Ekim – Yıldız Tilbe – Final Konseri | Girne Batı Doğa Parkı

🎭 Tiyatro & Müzikal
📍 9 Eylül – Kuşlar | Antalya Devlet Tiyatrosu
📍 16 Eylül – Öteki Ankara Müzikali | Ankara Devlet Tiyatrosu
📍 23 Eylül – Lysistrata | İstanbul Devlet Tiyatrosu

Biletler: www.kibrisbiletcim.com ve Kıbrıs Biletcim uygulamasında

Girne Fest 26 biletleri ve programı

GİRNE FEST26 BAŞLIYOR!📍 16 Eylül 20:30 Öteki Ankara Müzikali | Girne Amfitiyatro🎟️ Biletler: www.kibrisbiletcim.com ve K...
14/08/2026

GİRNE FEST26 BAŞLIYOR!
📍 16 Eylül 20:30 Öteki Ankara Müzikali | Girne Amfitiyatro
🎟️ Biletler: www.kibrisbiletcim.com ve Kıbrıs Biletcim uygulamasında

Address

Osman Paşa Cad Mirata Apt
Lefkosa

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kıbrıs Biletcim posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Kıbrıs Biletcim:

Shortcuts

Share

Category