Stranica Otkup i prodaja satova na Facebooku funkcionise kao sredtvo za prikupljanje, distribuciju i razmenu informacija o trgovini satovima u blizoj i daljoj okolini. Nije rec ni o kakvoj distributerskoj kuci, niti o "sanerima" niti o pravljenju para, vec samo o skupljanju informacija koje bi posluzile obogacivanju moje privatne kolekcije satova. U odnosu na ovo, napomenuo bih jos par stvari:
-O
vde se nece raditi ni o nakvim prevarama.
-Ovo nije stranica-servis za procenu Vasih satova i naklta.
-Ja sam kolekcionar satova, i interesuje me svaki sat. O tome sta je razumno kada ja placam, odlucujem ja :)
-Ne interesuje me koliko ste platili sat koji mi nudite (verujte, ja znam koliko koji sat kosta). Onog trenutka kad ste ga kupili, njegova materijalna vrednost postaje licna vrednost i ne meri se isto.
-Molim za razumevanje jos jedne stvari - kada mi nudite svoj sat, nema svrhe da mi govorite da je neispitan, da jer radio do skoro i slicno (prvo pravilo). s postovasnjem,
Otkup i prodaja satova