14/06/2026
Heb je zin om met mij eens een kruidenwandeling te doen, dan kan dit op zondag 28 juni, zaterdag 25 juli of zondag 30 augustus van 14 tot 17 uur.
We beginnen met een gegidste wandeling en ontdekken welke kruiden, bomen, struiken en vruchten er op dat moment groeien. We determineren de gevonden planten en leren wat kruiden kunnen betekenen voor onze gezondheid. Thuis zetten en degusteren we een thee met verse kruiden volgens de regels van de kunst. Nadien doen we hetzelfde met gedroogde kruiden. We proeven ook een huisgemaakte bloemensiroop en een ambachtelijke kruidenlikeur.
Tenslotte voorstelling van ’t Kruidenwinkeltje en mogelijkheid om producten te bestellen met 10% korting. Iedereen krijgt een e-book toegestuurd over wat we allemaal geleerd hebben.
Inbegrepen:
- gegidste wandeling met vertrek in de Kouterstraat 111
- degustatie van kruidentheeën, bloemensiroop en kruidenlikeur
- e-book
- mogelijkheid tot aankoop van producten van ’t Kruidenwinkeltje met 10% korting
Inschrijven via [email protected]. Maximum 10 personen. Je inschrijving is definitief na betaling van het gepaste bedrag op BE10 4342 6513 0104 met mededeling ‘Kruidenwandeling'+ datum van de gekozen wandeling.
Prijs: 9 euro per persoon.