26/10/2026
Belgische bubbels voor het goede doel! 🎗️🥂
https://www.benefiet-vandebos-bouw-dexters-ramen.be/
Ook dit jaar zetten we samen onze schouders onder de 1.000 km voor Kom op tegen Kanker. Met onze jaarlijkse eindejaarsverkoop willen we opnieuw zoveel mogelijk geld inzamelen voor kankeronderzoek.
En dit jaar doen we dat met een bijzonder verhaal van eigen bodem!
🍇 Van de wijngaarden in het Hageland tot bij jou op tafel.
Voor deze editie slaan we de handen in elkaar met Wijnkasteel VANDEURZEN uit Linden. Op de zuidgerichte hellingen van dit prachtige wijndomein worden met zorg en vakmanschap Belgische wijnen geproduceerd.
We kozen voor hun BelBul 2025, een Belgische mousserende wijn op basis van Chardonnay, gemaakt volgens de traditionele methode. Met deze samenwerking kiezen we bewust voor een product van eigen bodem.
Genieten met een doel ❤️
Elke fles die je koopt, helpt ons om een mooi bedrag in te zamelen voor Kom op tegen Kanker.
🥂 € 22 per fles
📦 € 125 per doos van 6 flessen
📅 Bestellen kan van 26 oktober tot en met 20 november 2026.
📦 Afhalen kan vanaf 30 november 2026.
👉 Bestel via 1.000 km fietsen voor Kom op tegen Kanker
Of je nu een fles koopt voor de feestdagen, een doos cadeau doet of gewoon onze actie wilt steunen: samen maken we het verschil!
Belgische bubbels, een warm gebaar en één gezamenlijk doel. ❤️