07/12/2024
✨ Ambachtelijk vakmanschap ontmoet persoonlijke stijl! ✨
Als leerbewerker creëer ik met passie unieke stukken die een verhaal vertellen. Deze set is daar het perfecte voorbeeld van - een handgemaakte leren tas waarin de initialen 'MCY' niet zomaar een detail zijn, maar het hart van het ontwerp vormen.
De tas is met de grootste zorg vervaardigd uit premium kwaliteit leer, waarbij elk stiksel met de hand is aangebracht. De initialen zijn vakkundig in het leer verwerkt, waardoor ze een natuurlijk onderdeel vormen van het design.
De bijpassende sleutelhouder is niet alleen praktisch, maar ook met een stevig bevestigingssysteem dat direct aan de tas vast te maken is - nooit meer zoeken naar je sleutels! 🔑
Om de set compleet te maken, heb ik een compacte geldbuidel gecreëerd met de restjes leer van de handtas. Met zijn slimme knoopsluiting houdt deze je kleingeld veilig bij elkaar.
🤔 Droom jij ook van een persoonlijk leren accessoire? Wat zou jouw perfecte design zijn? Deel je ideeën in de comments!
Laat je inspireren op www.by-igy.com of www.igy-leather.com en ontdek hoe ik jouw droomtas tot leven kan brengen! ✨
-IGY -Leather