07/06/2026
Rozmyślałam ostatnio o mojej florystyce i doszłam do wniosku, że nie jest to standardowa droga, ale właśnie to w niej uwielbiam!
Nieustannie szukam czegoś więcej. Cały czas mam w sobie ciekawość i chęć odkrywania nowych rozwiązań, stylów, form 🤩 Wśród wielu opcji zawsze wybieram coś, co do mnie trafia i finalnie… daje radość z tworzenia.
Dziękuję, że tu jesteście ze mną i obserwujcie moją kwiatową drogę, bardzo doceniam Wasze towarzystwo ☺️