03/09/2023
KOCHANI ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ z ogromną przykrością 😥😥😥😥 donoszę, że "Pościelimy " zamierza się przebranżowić i tym samym od jutra zaczynamy wyprzedaż towaru.
To było cudowne 😉😁🤪😁🤪😘😘9 lat,
ponad 3000 dni 👍👍, z tego połowa na rynku, ryneczku , targowisku w namiocie, który raz wyszczuplał, a raz nie 🤣😂🤣😂, nie zawsze było było słonecznie 🌞🌞🌞, padało☔️☔️☔️☔️, śnieżyło❄️❄️❄️❄️ i wiało🌬🌬🌬, ale był klimat, byli ludzie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.
Było też zaj.... nie tylko sprzedawalam i doradzałam, peplałam i gadalam, wypiłam niezliczone litry kawy ☕️☕️☕️ , zjadłam dużo kanapek🥖i papryki 🌶🫑 , jajka🥚w czajniku gotowałam, urodziny 🎂 obchodziłam, zimową porą był nawet grill🙊🙈🙉...
Jak powiedział W. Wharton : NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO, ANI ZA WCZEŚNIE. JEST DOKŁADNIE WTEDY KIEDY TRZEBA.