21/02/2026
Armsad sõbrad, armsad Inglilaeka sõbrad!
Siin lehel on pikalt vaikus olnud, kuid see, et FB sellest midagi ei tea, ei tähenda, et midagi ei toimu.
Eile, 20.02 oli üks armas koosloomine Rakveres, kus kõigepealt sai igaüks endale alanud Tulihobuse aastaks soove ja unistusi toetava käevõru võluda, ja järgnenud gongi-helirännakul veel neile soovidele-unistustele tiivad anda.
Hilisel õhtutunnil teel koju ja tänulikkusega toimunule tagasi mõeldes märkasin, et kohalolu sellel loomisel oli nii suur ja sügav, et ununes valminud ehetest pilti teha. 😇🙂 Seepärast panen siia postituse juurde pildi ühel suvisel sünnipäevapeol valminud ehetest.
Kui soovid ka sünnipäevapeole või mõnele teisele tulevasele sündmusele teistsugust loovat tegevust, millest valminud ehted pikalt kandjat tiivustama ja toetama jäävad, siis ma olen olemas... vaid sõnumi või telefonikõne kaugusel.
Aitäh teile, armsad Anu Int ja Veiko Int, selle koosloomise eest!
Ja piiritult tänulik kõigile osalejatele! 😇🤗💝
Uute kohtumiste ja loomiste ootuses
Tänulikkusega
Gerli
Inglilaegas